Půjčka se zástavou nemovitosti, také americká hypotéka

Komu z nějakého důvodu nevyhovuje klasická hypotéka, ten si často bere hypotéku americkou. Není však určena pouze na koupi nemovitosti či rekonstrukci bydlení. Tato půjčka se zástavou nemovitosti je bezúčelová, takže ji můžete využít na cokoliv. Většina institucí pouze nepovoluje používat ji na podnikání.

Americká hypotéka spočívá v tom, že jako zástavu poskytnete svoji nemovitost. Díky tomu má věřitel jistotu získaných peněz, a proto vám může nabídnout výhodnější úrok, než byste dostali u klasické hypotéky či jiného typu úvěru. I měsíční splátky mohou být nastaveny poměrně nízko, když si splácení rozložíte na 20 let. Máte však možnost půjčit si pouze 70 % z hodnoty nemovitosti.

Potřebujete více?

Kontaktujte nás, ozveme se a společně vymyslíme řešení


Notice: Undefined variable: phone_error in /var/www/html/includes/onlytel_form.php on line 18

Vyplněním souhlasím se zpracováním osobních informací

Americkou hypotéku vybírejte pečlivě

Půjčka se zástavou nemovitosti se nachází v portfoliu mnoha bank, ne všechny jsou ale stejně výhodné. Sledujte úrok i jiné poplatky, abyste věděli, kolik přeplatíte, a především rozumně zhodnoťte svou finanční situaci. Budete schopni splácet? Protože tentokrát jde o hodně, při nesplácení byste o svou nemovitost nakonec mohli úplně přijít.

Alternativou je odkup nemovitosti s předkupním právem

Stále více lidí kvůli legislativě na hypotéku u banky nedosáhne, a to ani na tu americkou. Sice ji na českém trhu nabízí i nebankovní poskytovatelé, ovšem ne každý je ochoten riskovat s nebankovní společností. Jinou a bezpečnější alternativou může být odkup nemovitosti s předkupním právem.

Předkupní právo znamená, že svoji nemovitost dočasně prodáte, ale smlouvou máte zajištěno přednostní kupní právo. Tedy kupec vaší nemovitosti ji bude nabízet přednostně vám. Prakticky nemovitost dočasně prodáte, stále v ní bydlíte, platíte nájem, a až ji budete moci koupit celou, odkoupíte ji zpět za stejnou cenu, za niž jste ji prodali. Největší výhodou je samozřejmě jistota. O nemovitost nikdy nepřijdete kvůli dluhům.

Financování bydlení bez starosti je dostupné všem

Odkup nemovitosti s předkupním právem dokážeme zajistit, takže pokud hledáte financování svého bydlení za výhodných podmínek, a nechcete se stresovat, zda o nemovitost jednou nepřijdete, zanechte nám kontakt. My se vám ozveme a nabídneme řešení.

Zanechte nám kontakt a vše ZDARMA vysvětlíme


Notice: Undefined variable: phone_error2 in /var/www/html/includes/onlytel_form2.php on line 18

Vyplněním souhlasím se zpracováním osobních informací