Jak probíhá oddlužení nemovitosti

Do dluhové pasti se lidé obvykle dostávají tak, že splácí jednu půjčku dalším úvěrem. Odsud je to už jen kousek k exekuci, která je pak připraví o střechu nad hlavou. Nemusí to tak ovšem dopadnout, pokud se začne jednat včas. Ideálně už tehdy, když se do dluhové pasti řítíte. I ve chvíli, kdy už máte dům v exekuci, však existuje řešení. My vám s ním rádi pomůžeme, zanechte nám na sebe kontakt.

Nemovitost, na niž je uvalena exekuce, ještě jde zachránit. Určitě je to lepší než nechat dům dojít až do dražby, kde bude prodán hluboko pod cenou. V dražbě ho totiž nabídnou nejdříve za tři čtvrtiny prodejní ceny, a pokud se neprodá, tak dokonce ještě levněji. Přijdete o značnou část peněz, které byste mohli získat klasickým prodejem. Jak si tedy počínat, máte-li domov v exekuci?

Zanechte nám kontakt a vše ZDARMA vysvětlíme


Notice: Undefined variable: phone_error in /var/www/html/includes/onlytel_form.php on line 18

Vyplněním souhlasím se zpracováním osobních informací

Oddlužení nemovitosti aneb úvěr na váš vlastní dům

Pomocí v takových situacích je oddlužení nemovitosti. Ve zkratce jde o to, že si vezmete leasing na vlastní dům. Věřitel ho za vás odkoupí, ještě než jde do dražby, a vy mu ho postupně splácíte. Jakmile splatíte celou částku, dům přechází plně do vašeho vlastnictví. Po celou dobu splácení je majetkem věřitele, ten vás v něm ovšem nechá bydlet.

Co musíte pro oddlužení nemovitosti udělat?

Prvně je třeba vydat se na katastr nemovitostí a zažádat si o všechny podklady (výpis, katastrální mapa atd.). Následně musíte sehnat věřitele, jenž za vás dům vykoupí. Problém je, že na vyplacení exekuce nelze získat půjčku z bankovního sektoru. Jako člověk s exekucí se nacházíte v registrech dlužníků a v Centrální evidenci exekucí, takže banka vám určitě nepůjčí. Nejlepší je obrátit se přímo na společnost, která se výkupem nemovitostí v exekuci zabývá. Po vyplacení pak jen dáte potvrzení na katastr, že máte dluhy uhrazené.

Vše vyřídíme za vás

Nevíte si rady jak dál? Potřebujete pomoct, ale nejste si jistí, jaké kroky pro oddlužení nemovitosti podniknout? Ozvěte se nám. Pro nás je hlavní, aby zákazník nepřišel o domov, a všemi možnými prostředky se mu k tomu snažíme pomoci. Vyřídíme formality, dokážeme sehnat peníze a v nemovitosti vás necháme bydlet dá.

I vám dokážeme zachránit střechu nad hlavou

Zanechte nám na sebe kontakt a my se ozveme.


Notice: Undefined variable: phone_error2 in /var/www/html/includes/onlytel_form2.php on line 18

Vyplněním souhlasím se zpracováním osobních informací