Kdo jsme a proč to děláme?

Jsme parta nadšenců, co by chtěla změnit svět, nebo alespoň jeho část, k lepšímu. Máme zkušenosti z finančního světa a jednoho dne jsme přišli do styku se zpětným odkupem nemovitosti. Objevili jsme jeho obrovské možnosti, ale bohužel i nekalé praktiky, které v oblasti dluhů a exekucí panují.

Proti těm jsme se rozhodli bojovat, v počátku čistě na osobní úrovni. Pomohli jsme rodině a zjistili, že podobnou pomoc by potřebovala spousta lidí. Přicházeli k nám i se svými příběhy, a tak jsme pomáhali dál. Dnes je z toho jeden z našich zdrojů obživy i seberealizace. Umíme to a jsme jiní. Jsme osobní, komplexní a chceme skutečně pomoci.

Pomůžeme vyřešit i vaši situaci!

Zanechte nám kontakt a my se ozveme


Notice: Undefined variable: phone_error in /var/www/html/includes/onlytel_form.php on line 18

Vyplněním souhlasím se zpracováním osobních informací

Jak to děláme my a proč do toho jít s námi?

Zní to jako klišé, ale snažíme se být lepší než ostatní. Radíme a pomáháme, i když z toho nakonec vůbec nic nemáme. Mluvíme s každým klientem, který nás osloví, vyslechneme ho a poradíme. Pokaždé, než navrhneme zpětný odkup, posoudíme všechny možnosti (konečný prodej, výměna za menší bydlení apod.). Vždy vybíráme tu nejlepší variantu pro klienta.

S našimi klienty nastavujeme dlouhodobé cíle, aby si nemovitost mohli skutečně odkoupit zpět. Navíc s námi klient získá i neveřejné nabídky, které nejsou běžně dohledatelné. Plus možnost výběru z více investorů je u nás samozřejmostí. Nikoho do ničeho nenutíme, jen společně hledáme to nejlepší řešení. Pro klienta jsme tu kdykoliv potřebuje finanční radu.

Máme dobrou vyjednávací pozici

Pro naše klienty jsme takový ombudsman pro vyjednávání s investory. Ti samozřejmě daleko více naslouchají velkému partnerovi s historií než samotnému klientovi. S námi je tedy klient silnější, sebevědomější, jistější a daleko častěji se domůže práva. Bojujeme za nejnižší splátku nájemného, nejnižší odkupní cenu, platební prázdniny a podobně.

Víte s kým mluvíte

Když nám na sebe necháte kontakt, tak se vám s největší pravděpodobností ozve Michal. Všechno s vámi probere, posoudí vaši situaci, a pokud je vhodná k řešení zpětným odkupem, o všechno se postará. Je to profík, který když náhodou něco sám neví, tak zná spoustu dalších odborníků snad na všechno (insolvence, sociální pomoc, závislosti, finanční poradenství atd.).

Chci mluvit s Michalem

Zanechte nám kontakt a my se ozveme


Notice: Undefined variable: phone_error2 in /var/www/html/includes/onlytel_form2.php on line 18

Vyplněním souhlasím se zpracováním osobních informací

Naše vize

Náš kodex

Co z toho máme?

Možná si říkáte, co vás to bude stát? Rovnou přiznáváme, že nejsme charita. Jako ve všech jiných oblastech, i tady kvalita má svou cenu. Pokud vám doporučíme investora, u kterého pro vás vyjednáme zajímavé podmínky, tak je naše provize 1–2 % z investované částky.

Nic neschováváme!

Vybíráme pro vás jen takové nabídky, které jsou i s naší provizí výhodnější než ty běžně dostupné. Zároveň vám poskytujeme bezplatné poradenství v průběhu trvání vaší smlouvy a jsme arbitrem při řešení případného sporu s investorem.

POZOR - U některých nabídek se může stát, že je naše provize rovnou zahrnuta v budoucí kupní smlouvě nemovitosti.

Peníze vracíme do vzdělávání

Aktuálně budujeme online magazín, díky kterému bychom chtěli naše řešení dostat do širšího povědomí. Chceme, aby se k nám klienti dostávali dříve, protože čím později situaci řeší, tím je to celé dražší. Zároveň chceme vybudovat obsah, který všem pomůže ušetřit, co nejdříve se postavit na vlastní nohy, a třeba i víc vydělávat.

Připadá vám to drahé?

Proč to stojí 12 % ročně? Protože se většinou jedná o dost peněz, je zde poměrně vysoké riziko platební neschopnosti, investor je navíc vlastníkem nemovitosti, což může přinášet mnohé povinnosti a náklady. Čistý zisk investora se pohybuje kolem 5-7 % ročně, což je srovnatelné s běžnými firemními dluhopisy.